in

Skupina protestujúcich drepovala a kľukovala pred budovou súdu. Žiadajú, aby konečne otvorili fitká

Skupinka protestujúcich za znovuotvorenie fitness centier sa rozhodla na seba poukázať nezvyčajným spôsobom. Pred budovou súdu na Floride začali drepovať a kľukovať. Správu priniesol portál Insider.

Zdroj: WFLA

Štát Florida sa aktuálne radí k najviac postihnutým oblastiam koronavírusom v USA. Miestna vláda sa vzhľadom na túto skutočnosť ešte v marci rozhodla, že zatvorí všetky obchody a služby v krajine. Medzi uzavreté služby patria teda aj fitká a ostatné športoviská. Znovuotvorenie fitness centier je v krajine plánované už v druhej fáze otvárania, no presný dátum ešte nikto nevie.

Skupina asi tridsiatich ľudí sa zišla pred budovou miestneho súdu, aby požadovala okamžité otvorenie všetkých fitiek. Aby toho nebolo málo, niektorí si počas protestu pred súdom dokonca zadrepovali či zakľukovali.

Z virálneho videa si začali ľudia na sociálnych sieťach uťahovať a hovoria, že počas toho, ako sa protestujúci sťažujú na zavreté fitká, ukázali svetu, že sa dá zacvičiť aj bez akéhokoľvek vybavenia alebo návštevy fitness centra. Či to tak v skutočnosti je, necháme na tvoj úsudok.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Ako sa to robilo?

Pravdivé horoskopy, ktoré ti dokážu, že nikto ťa nepozná lepšie ako hviezdy