in

Skupina dievčat sa pokúsila odhaliť pedofila, ale situáciu nezvládli a jednu z nich uniesol

32-ročný muž zo štátu Kalifornia, USA, bol obvinený za údajný únos násťročného dievčaťa.
Dievča sa snažilo odhaliť protizákonné konanie obvineného muža.

Robert Dreyfus,32, bol v nedeľu zapísaný ako podozrivý z únosu. Muž je ďalej podozrivý z online komunikácie sexuálneho charakteru a manipulácie neplnoletých dievčat. Autority identifikovali situáciu ako pokus o odhalenie delikventa.

Skupina mladých dievčat sa snažila získať dôkazy a odovzdať ich policajným zástupcom.
Tínedžerky sa spojili s Dreyfusom na sociálnych sieťach a dohodli si s ním stretnutie. Podľa miestneho šerifa sa stretnutie malo uskutočniť v meste Vista,CA.


Dievčatám ale ich “misia” moc nevyšla. Polícia sa vyjadrila, že sa obvinenému podarilo presvedčiť jeho 17-ročnú obeť aby nastúpila do auta .Podľa svedectva dievčaťa ale bez súhlasu naštartoval auto a odišiel. Dievčaťu sa podarilo zo zadného sedadlo poslať správu svojim kamarátkam, ktoré potom kontaktovali policajtov. Policajti kontaktovali páchateľa, ktorý potom bez kladenia odporu zastavil a pustil ju z auta. Mladá slečna vyviazla, z celého incidentu bez zranení.

Polícia varuje pred podobnými prípadmi, “Celá situácia bola veľmi nebezpečná a je lepšie nechať spravodlivosť v rukách polície. Dievča malo šťastie, že to dopadlo bez spôsobenej ujmy.”

Prípad sa kvôli konaniu dievčat môže skomplikovať, lebo všetky záznamy ohľadom situácie neboli súčasťou vyšetrovania.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Populárny seriál The End of the F***ing World sa na obrazovky vracia už o mesiac. Kde a kedy si ho budeš môcť pozrieť?

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #144