in

Seriál Peaky Blinders sa vráti na obrazovky už 25. augusta. Čo vieme o 5. sérii?

BBC One nás nedávno prostredníctvom svojej facebookovej stránky informovala o blížiacej sa 5. sérii obľúbeného seriálu Peaky Blinders. Na obrazovky sa dostane už 25. augusta. Čo nám však piate pokračovanie prinesie?

Zdroj: Deadline

Keďže 4. séria skončila v roku 1926, čaká nás trojročný skok. Dej bude začínať rokom 1929, čo je rok, kedy vypukla ekonomická depresia známa ako Veľká hospodárska kríza. Tommy Shelby sa teraz dostáva do politického sveta, mieri priamo do parlamentu. Steven Knight prezradil, že v 5. sérii bude Tommyho najväčším nepriateľom on sám. To však neznamená, že sa v seriáli nevyskytne aj jeho záporný hrdina.

Od začiatku seriálu sa toho veľmi veľa zmenilo. Na čo sa však určite môžeme tešiť je na nabitý dej a kvalitné spracovanie seriálu. Seriál Peaky Blinders je totiž jeden z mála seriálov, ktorý si aj po rokoch drží stále rovnakú kvalitu.

Peaky Blinders sme mali možnosť poprvýkrát vidieť na jeseň roka 2013. Ak si však seriál doteraz ešte nevidel a oslovil ťa trailer na novú sériu, mám pre teba dobrú správu. Každá séria má 6 epizód (výnimkou nebude ani 5. séria) a každá epizóda má približne hodinu. Celý seriál teda určite stihneš pozrieť do oficiálneho vydania 5. série.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Nové Need for Speed : HEAT sa má podobať na Underground 2 a predstavia ho už zajtra

V berlínskej ZOO si dva teplé tučniaky adoptovali vajíčko