in

Šéf brazílskeho gangu sa pokúsil utiecť z väzenia prezlečený za svoju dcéru

Bývalý boss brazílskeho gangu fungujúcom v meste Rio de Janeiro sa pokúsil utiecť počas návštevy. Keď prebiehalo stretnutie s jeho dcérou bola nachystaná maska s jej podobizňou a taktiež rovnaké oblečenie. Autority sa vyjadrili v nedeľu, že spomínaný boss Clauvino da Silva sa snažil v tomto prezlečení v kľude vypochodovať von z cely namiesto svojej dcéry.

Väzenská stráž si ale všimli nervozitu da Silvu, prezývaného “Shorty,” keď sa prezlečený za ženu pokúšal odísť z väznice v západnej časti Ria de Jaineira. Jeho plán bol údajne nechať v cele svoju 19 ročnú dcéru. Polícia momentálne vyšetruje možnosť spoluviny jeho dcéry pri pokuse o útek z väzenia Gericinó.

rioÚrad väzenskej správy v Riu zverejnil fotky da Silvu v silikónovej maske dievčaťa, s parochňou, v obtiahnutých rifliach a ružovom úzkom tričku. Da Silva bol súčasťou vedenie organizovanej skupiny “Red Command,” jednej z najmocnejších kriminálnych skupín, ktorá kontroluje veľkú časť predaja drog v Riu. Po neúspešnom úteku bol presunutý do jednotky s najvyššou ostrahou a bude čeliť disciplinárnym trestom.

Zdroj

 

 

Zanechať komentár

avatar

Rodinka priletela z Dubaja do Bratislavy, aby sa povozili na električke

TWiiNSky sú na smiech celému internetu. Top komentové odfajče nového klipu plného erotiky.