Rusi natáčajú verziu Černobylu, kde môže za výbuch reaktoru č.4 americká CIA

Po neskutočnom úspechu minisérie Černobyl od HBO, sa rozhodla ruská televízia natočiť vlastnú verziu, aby dosiahla ešte rekordnejší výsledok ako ich náprotivok z Ameriky. A ak sa pýtate prečo, tak je na to jednoduchá odpoveď. Lebo rusi. V podstate nám ruská verzia predstaví alternatívny príbeh, kde za černobyľskú jadrovú katastrofu môže operatívec zo CIA. 

Ruská – NTV verzia Černobylu, bude mať odvážneho dôstojníka KGB, ktorý bude zubami nechtami bojovať proti tomu, aby zmaril sprisahanie americkej tajnej služby, ktorá mala nakoniec viesť k nehode reaktoru č. 4.

Bohužiaľ to nieje iba nepodarený vtip a natáčanie už odštartovalo pod taktovkou Alexeja Muradova a ruské ministerstvo kultúry naň údajne ponúklo 30 mil. rubľov.

Režisér taktiež poskytol rozhovor pre Moscow Times:

“Jedna z teórií hovorí, že sa američania infliltrovali do jadrovej elektrárne, pričom mnohí historici nepopierajú, prítomnosť jedného z agentov spravodajskej služby nepriateľa, v deň výbuchu.”

V tejto časti je už vhodné poukázať na to, že neexistujú žiadne dôveryhodné dôkazy, ktoré by naznačovali spojitosť nehody reaktoru č.4 a zložkami CIA. No prečo to nedostať do slušného príbehu, však?

Zdroj

 

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
PVR Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
PVR
PVR

Nech natocia, sami vedia lepsie, ako hbo, ako to bolo naoza hadamj… Tak mozme ohodnotit, ked to bude :)) … Inak zaujaty clanok mam taky pocit 😀

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #369

Perry miloval pivo “Foster”, tak ho nechali pochovať v truhle pripomínajúcej plechovku od piva