in

Riaditeľka školy si objednala cvičný teroristický útok, no vôbec nikto z okolia netušil, že ide len o cvičenie

Nemenovaná pedagogička sa dnes ráno musela najesť poriadne silnej vtipnej kaše, keďže vyvolala na škole taký rozruch, až jej jeden zo žiakov vyskočil von oknom. Poľská riaditeľka školy si totižto vymyslela, že objedná z “cvičných dôvodov” prepadnutie budovy teroristickou skupinou.

Maskovaní muži so zbraňami tak pobehovali po škole v mestečku Barczewo a panika mohla začať. Teroristi sa snažili byť presvedčiví a na školských chodbách odpaľovali aj ohlušujúce granáty. Nikto z učiteľov nevedel čo so deje, pretože riaditeľka sa o cvičení zabudla na porade školy čo i len zmieniť. Zopár deti dokonca stále trpí na následky preľaknutia. Neinfomovala ani miestnu políciu, a tak nedávno ocenená “superriaditeľka roka 2019” prišla o svoju funkciu.

Až po ovládnutí školy teroristami ktosi konečne žiakom a učiteľom vysvetlil, že to nebol naozajstný útok, ale cvičenie. A že páni v kuklách nie sú teroristi, ale fanúšikovia vojenskej histórie,” napísalo spravodajstvo Onet.pl.

Podľa polície mohlo všetko dopadnúť oveľa horšie. Pokiaľ by niekto počas cvičenia zavolal, že škola je pod teroristickým útokom, policajti by vec vzali s plnou vážnosťou a podľa toho by aj jednali.

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zberateľ zaplatil $120,000 za banán prilepený lepiacou páskou na stene

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #435