in

Režiséri Stranger Things prezradili nové informácie o nadchádzajúcej 4. sérii. Bude poslednou?

Štvrté pokračovanie seriálu Stranger Things podľa jeho režisérov nebude posledné. Jeho natáčanie je teraz znova v príprave, nakoľko ho prerušila celosvetová pandémia. Správu priniesol portál Movie Web.

Bratia Dufferovci sa pri príležitosti nominácie na cenu Emmy bližšie rozpovedali o seriály Stranger Things. Ako sa dalo čakať, rozrozprávali sa najmä o chystanom štvrtom pokračovaní seriálu. Podobne ako väčšina pripravovaných seriálov, aj natáčanie Stranger Thing muselo byť kvôli pandémii zrušené, a tak ani samotní režiséri nevedeli odhadnúť dátum, kedy by sme sa pokračovania mohli dočkať.

Dufferovci však potvrdili to, že celý príbeh sa neskončí štvrtou sériou: „Štvrtá séria nebude posledná. Vieme aký je koniec a kedy nastane. Oneskorenie, ktoré nastalo počas pandémie, nám dalo priestor všetko premyslieť a zistiť, čo je pre show najlepšie. Teraz už máme jasnú predstavu o tom, ako dlho budeme tento príbeh vypovedať.“

Pred touto správou sa dlho špekulovalo o tom, že seriál bude mať len štyri série. Teraz to vyzerá tak, že celý príbeh nám objasní až finálna piata séria.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Slová, ktoré deti Slovákov vyslovujú nesprávne a pritom vtipne – príbehy zo života ľudí

13 ľudí, ktorí si bohužiaľ nedávali pozor na to, čo si v reštaurácii želajú