Rapperka Cardi B ukázala svetu svoje opuchnuté nohy a zároveň prisahala, že už nikdy nepôjde na plastickú operáciu

Rapperka sa musela ospravedlniť z viacerých koncertoch, vrátane jej headlinovania v Parklife, keďže sa musí zotaviť po jej nevydarenom zväčšovaní pŕs. Na sociálnych sieťach sa objavila fotka od Cardi B, ktorá odhaľuje jej opuchnuté hrošie nohy a na rozdiel od Nicky Minaj, ktorá bezdôvodne ruší koncerty v jednom kuse, má na to Cardi B pádny dôvod.

“Posledné 2 týždne sa snažím z toho dostať, ale do p*či, na plastiku už nikdy nepôjdem. No môžem vám povedať, že ma aspoň od vtedy nebolela hlava,” napísala Cardi B na svojom Instagrame.

Plastická operácia jej nepokazila len nohy. Ďalšou vecou, ktorá jej napúcha a fakt podľa nej sk*rvene bolí, je žalúdok. Práve preto jej doktor poradil, aby zrušila svoje koncerty a radšej ostala oddychovať doma.

Minulý mesiac musela teda speváčka zrušiť niekoľko koncertov a to z celého srdca nenávidí. “Moje prsia sa už musia k*rva zahojiť. Nerada ruším koncerty, pretože milujem peniaze! Som na nich závislá a za takéto koncerty dostávam vážne veľa, veľa peňazí.”

Speváčka síce práve prišla o niekoľko miliónov dolárov, ale ako sama hovorí “zdravie je bohatstvo”, tak nech sa teda skoro uzdraví.

Zdroj

 

 

4
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
OwsonOwsonIhateeveryoneNattiana Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Nattiana
Nattiana

Ani Nickine meno neviete napísat správne a tie koncerty neboly zrušené bezdôvodne a nepríde mi spravodlyve ze to sem dávate a nič o tom neviete

Ihateeveryone
Ihateeveryone

*spravodlivé

Owson
Owson

1) nebol-i (na konci slovies píšeme vždy mäkké I)
2) nespravodl-i-vé … to ti už aj musí biť do očí pre kristove rany
… no dala si tej slovenčine riadne na p*ču … hlavne, že vieš napísať správne Nicki Minaj

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #372

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #641