Ahoj,

Sme zábavný webový portál, ktorý na Slovensku a v ČR otravuje už od roku 2014. Venujeme sa všetkým druhom humoru a snažíme sa príspevkami zasýtiť každého nášho fanúšika (aj tých vyberavých).

Pôsobíme na sociálnych sieťach, kde nás sleduje veľmi veľa ľudí. Týmto ľuďom deň čo deň ponúkame priestor, kde môžu stráviť svoje najkrajšie chvíle prokrastinácie. Sledujeme trendy a snažíme sa ľuďom ponúkať ako aktuálny humor, tak aj nestarnúce klasiky, ktoré si proste zaslúžia oprášiť pozornosť.

Hľadáme človeka na tvorbu Memečiek 

Hneď v úvode, neponúkame TPP ani náhradu za tvoj “daily job”. Ide o aktivitu na pár hodín denne a možno to zmákneš aj skôr.

Hľadáme energického človeka, ktorý má pochopiteľne zmysel pre humor a rád baví ľudí. To ale zďaleka nestačí. Chceme niekoho, kto sa dokáže naladiť na našu vlnu a podporí náš tím pri tvorbe a vymýšľaní nových príspevkov a druhov obsahu typu MEME.

Bude aktívny, komunikatívny a pri prvom nezdare to nevzdá. Bude sa snažiť sám prichádzať s nápadmi, denne bude tvoriť vtipný a atraktívny obsah a spolu s nami bude zabávať všetkých našich fanúšikov.

Poznáš internetové komunity , tráviš na nete veľa času surfovaním po FB, Twittri, Reddite, undergorundových IG účtoch,  a vlastne kade tade,  kde sa rodí zábava. Áno znie to tak ako to aj je budeme ti platiť za to, čo sa často nazýva prokrastinácia – Avšak bude to riadená prokrastinácia, ktorá zahŕňa vyhodnocovanie, štipku kreativity, veľkú zodpovednosť a pravidelnosť.

Lajky a interakcie budú tvoje palivo

Hľadáme človeka, ktorý sa bude takmer výhradne venovať formátu MEME. Človeka, ktorý vie pracovať so zahraničnými zdrojmi ale aj reagovať na aktuálne dianie.

Človeka ktorý bude vytvárať ako MEME pre širokú verejnosť, tak aj pre úzke skupiny ľudí ako ženy, fitnessákov, mamičky, gamerov a bude sa vedieť “obracať”.

Nehľadáme niekoho, kto si myslí, že je vtipný a potvrdilo mu to jeho 6 kamarátov. Hľadáme človeka, ktorý vie pracovať s publikom, číslami, trendami a následne sa vie prispôsobiť a reagovať.

Musí vedieť pracovať na základe zadania, ktoré si vzájomne dohodneme a zároveň vedieť pracovať samostatne. Je pre nás dôležité aby k tomu človek pristupoval zodpovedne, dodržiaval termíny a nebral to len ako voľnočasovú aktivitu.  

 

Príklady obsahu, ktorý budeš tvoriť

Všeobecné virálne meme články

Tématicke meme stránky pre rôzne cieľové skupiny napríklad memes pre ženy, fitnessákov alebo gamerov či dokonca mamičky

Samostatné unikátne memes, ktoré môžu reagovať na aktuálne spoločenské dianie, politiku alebo proste lokálny humor

Čo ti ponúkame:

 • Priestor, kde sa môžeš prejaviť, ukázať svoju kreativitu, experimentovať
 • Finančné ohodnotenie adekvátne tvojim skúsenostiam, pracovnému nasadeniu a viralite príspevkov čiže vysoko individuálne . Všetko záleží na tebe a ako populárne veci budeš robiť vieme sa tak dohodnúť v rozmedzí 3-30 EUR za príspevok – v závislosti od druhu, náročnosti, a virality tvojho obsahu.
 • Príležitosť budovať a smerovať tak veľký online projekt (ak budeš šikovný zapojíme ťa aj do ďalších projektov) 
 • Možnosť učiť sa  – naučíš sa veľa o tom ako to funguje za oponou u nás  ale radi podporíme aj tvoj osobnostný rast
 • Flexibilnú pracovnú dobu – nechceme aby si sedel pri PC vtedy a vtedy, je to na tebe ale je dôležité sledovať aktuálne dianie a trendy. Ak chceš “makať” v noci kľudne je to len na tebe ak budeš robiť svoju prácu a dodáš obsah, ktorý si presne stanovíme.
 • Prácu z domu kde komunikácia medzi nami bude prebiehať pomocou online nástrojov. Číže hej kľudne pracuj aj v pyžame. 
 • Podporu tvojích vlastných projektov, máme obrovský zásah na IG a FB ak sa venuješ napríklad kresleniu, máš svoj IG účet alebo čokoľvek, môžme ťa podporiť.

Tvoja budúca náplň práce:

 • Vyhľadávanie a lovenie obsahu naprieč internetom a jeho tvorba
 • Tvorba minimálne jedného  “meme ” článku denne
 • Sledovanie aktuálneho diania a trendov
 • Práce so sociálnymi sieťami
 • Nenáročná grafická činnosť – úprava obrázkov, tvorba náhľadov a pod.
 • Sledovanie úspešnosti a vyhodnocovanie príspevkov a ich následné úpravy k lepšiemu
 • Brázdenie internetu a sledovanie všetkého zábavného čo sa na internete deje

Čo by si mal/a zvládať:

 • Písanie, gramatiku a štylistku
 • Pravidelnosť a zmysel pre zodpovednosť = dodržiavať dohodnutý počet článkov
 • Musíš vedieť minimálne po anglicky
 • Základné grafické úpravy (tvorba obrázkov a náhľadov na soc.siete a pod.)
 • Prácu so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, Reddit, Twitter, YouTube, )
 • Orientáciu na internete – vyhľadávanie a sledovanie zaujímavého a zábavného obsahu
 • Pravidelne s nami komunikovať, chrliť nápady a sledovať trendy
 • pojmy ako viral, reddit, reach,  interakcie, thumbnail, publikum, memes a pod.

Výhoda je ak:

 • Ovládaš lepšie niektorý grafický nástroj (Photoshop, Canva)
 • Orientuješ sa v pravidlách Facebokou a Instagramu a vieš, ktorý obsah nesmieš zdieľať
 • Sleduješ meme scénu aj v iných ako anglicky hovoriacich krajinách (Ruské, španielske, maďarské  v podstate akúkoľvek meme scénu okrem našej a mainstreamovej anglickej)
 • Sa vyznáš v  konkrétnych oblastiach na ktoré budeš tvoriť memes napr. ak chodíš do fitka nebude pre teba problém tvoriť memečka pre fitnesákov.

Zopár rýchlych otázok

Milujem memes som na 100% zábavný hovorí mi to moja mama, brat a kamoši na pive, berete ma?

Zatiaľ nie. Samozrejme, že prirodzený talent baviť ľudí je výhoda. Oveľa viac nás ale zaujíma či si zodpovedný, či dodržíš termín, či dáš na naše usmernenia.  Ani my nemôžme dávať veci, ktoré bavia iba nás a nikoho iného. Budeš pracovať s dátami a snažiť sa identifikovať a tvoriť skvelé memes . To či pobavia teba nie je podstatné, podstatné je pobaviť stovky tisíc ľudí.

Vdýchnem vášmu projektu život drsným humorom, ktorý tu chýba, berete ma?

Zatiaľ nie. Sami sme sa museli prispôsobiť zo “zvráteného humoru”, ktorý bol na platformách v poriadku keď sme začínali. Dnes už nesmieme uverejňovať mnoho príspevkov, ktoré môžu byť považované napríklad za rasistické, morbídne alebo inak porušujúce pravidlá platforiem aj keď ide o humor. Dohodneme si pravidlá a budeš sa ich musieť držať a temné memes môžeš posielať kamošom cez messenger (ale bacha aj tam za to môžeš dostať ban)

Spravím vám jedno memečko denne – môže byť?

Nie, hľadáme človeka na minimálne 10 memes každý deň. Ak budeš aktívny možno aj viac . Aktívnym a zodpovedným ľuďom vieme nájsť prácu navyše aj v rámci iných projektov, ktoré prevádzkujeme.

Budem tvoriť len “svoje unikátne nápady” môže byť?

Kreativita a unikátnosť je určite to, čo ti pridá body navyše. Bohužiaľ ale pri tomto množstve pochybujeme, že zvládneš vymyslieť toľko zábavných memečiek. Priestor ti ale určite poskytneme ale platí tu, že je lepšie povedať vtip, ktorý si už niekde počul a pobaviť všetkých do kolien ako si vymyslieť vtip pri ktorom budú všetci neveriacky krútiť hlavou. Ale určite je kreativita  a unikátnosť žiadaná, využiješ ju napríklad pri lokálnych alebo politických memečkách.

 

Ak sa vidíš ako náš kolega a máš o túto pozíciu záujem stačí nám napísať mail s niekoľkými bodmi.

 1. Kto si – niečo o sebe, čomu sa venuješ, čo ťa baví a  v čom sa vyznáš
 2. Pracovné skúsenosti – čo robíš, skúsenosti s obdobnou činnosťou (správa sociálnych sieti, tvorba obsahu…), 
 3. Prečo s nami – prečo máš záujem o túto pozíciu, čo od toho očakávaš, nápady, čo si myslíš že vieš do tímu priniesť, čo si naopak myslíš, že môžeme odovzdať my tebe,…
 4. Tvoja predstava o ohodnotení

 

 

Toto všetko nám pošli na mail redakcia@2sessions.sk a do predmetu daj “MEME CREATOR” . A očakávaj  zadania na vypracovanie, ktorými si overíme, či si “náš človek”.