in

Pracovník kina sa podelil o radu, ako pri kúpe popcornu neskrachovať

Ak pravidelne navštevuješ kino, určite si si už všimol, že najdrahšou položkou na tvojej účtenke je častokrát práve popcorn. Tomu sa dá však predísť a pri kúpe samotného popcornu môžeš vždy pár eur ušetriť.

Muž, ktorý pracuje ako predavač, sa rozhodol na sociálnej sieti TikTok ukázať, ako kina zarábajú na svojich zákazníkoch. V krátkom videu, ktoré sa stalo za posledné dni virálom, inscenuje rozhovor medzi zákazníkom a predavačom. Počas rozhovoru demonštruje, ako v kinách funguje biznis s popcornom.

Na scénu najskôr prichádza zákazník, ktorý si vypýta najmenšiu porciu popcornu. Keď mu ju predavač podá, rozhodne sa, že chce väčšiu (teda strednú) porciu. Predavač popcorn zoberie a z papierovej tašky ho presype do stredného kýblika. Bez toho, aby do kýblika pridal nejaký ďalší popcorn, je kýblik naplnený takmer až po okraj.

@thatcoolguy.25597

#answer to @spidermark790 13 million views and the ceo called me 😭😭😭 #movies #movietheater #secrets #comedy #fyp #xbyzca

♬ I Like – Guy

Z videa teda vyplýva, že sa neoplatí priplácať za strednú veľkosť popcornu, nakoľko v nej dostaneš takmer rovnaké množstvo ako za najmenšiu veľkosť. Stretol si sa s podobným problémom aj u nás? Napíš nám do komentáru pod príspevkom.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

14 obrázkov, ktoré zachytávajú jedinečné momenty

Známa značka predstavila zničené tenisky. Predávajú sa za takmer 2000 eur