in

Pracovníci z kancelárií zdieľajú tie najčudnejšie veci, o ktorých nikdy nemali vedieť (10 priznaní)

#1

Niekto v našej kancelárii kradol veci zo stolov. Rozhodol som sa na jeden stôl nastaviť skrytú kameru, aby sme zistili, kto to robí. Ukázalo sa, že to bol vlastník spoločnosti.

Zdroj: Giphy

 

#2

Môj šéf chodí potajomky na tanečné súťaže a hanbí sa za to. Raz sme sa totiž spolu so ženou rozhodli ísť na kurz pre začiatočníkov a stretli ho tam ako skúseného tanečníka. Prisahal som mu, že to nikomu nepoviem, ale prišlo mi to zaujímavé.

Zdroj: Giphy

 

#3

Heslo každého nášho zákazníka ukladáme ako obyčajný text. Je to bezpečnostná časovaná bomba.

Zdroj: Giphy

 

#4

Jeden z našich zamestnancov zobral firemnú dodávku, aby vykradol banku. Chytili ho a po piatich rokoch “práce niekde inde” sa vrátil späť.

Zdroj: Giphy

 

#5

Zvyšovanie platov sme zmrazili už viac ako pred dvoma rokmi kvôli našim „zúfalým finančným problémom“. Náš šéf si aj napriek tomu zvýšil svoj plat a zarába tisíce eur mesačne.

Zdroj: Giphy

 

#6

Môj šéf spáva s HR manažérkou. Obaja sú ženatí (nie spolu). Aj keď sa tvária veľmi nenápadne, vie o tom celá firma.

Zdroj: Giphy

 

#7

Počas mojej prvej stáže som dostal notebook, ktorý bol veľmi obmedzený. Ak som chcel niečo urobiť, musel prísť môj šéf a naťukať mi tam heslo. Heslo mal vždy napísané na papieriku, ktorý nosil so sebou. Raz som počas meetingu tento papierik zahliadol a zapamätal si ho. Od vtedy som si ho už nemusel pýtať a uľahčil si tak o polovicu svoju prácu.

Zdroj: Giphy

 

#8

Poznám kód na otvorenie skladu, ktorý by mal vedieť iba šéf. Využívam však toto miestečko na zdriemnutie si počas pracovnej doby.

Zdroj: Giphy

 

#9

Pri nástupe do práce som dostal jasné inštrukcie: “Za žiadnych okolností sa nechoď pozerať na to, čo sa deje v druhej polovici závodu.”

Čo sa dialo? Stavali automatizovanú prevádzku. O rok ma nahradil robot.

Zdroj: Giphy

 

#10

V mojej bývalej práci manažéri falšovali záznamy o nehodách, aby na konci roka dostali bonus za nulovú nehodovosť na pracovisku.

Zdroj: Giphy

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Čudné komplimenty, ktoré ľudia dostali – príbehy zo života ľudí č. 3

Nie je toto pes Ronnieho Colemana?