in

Politika osr*l holub počas interview o problémoch s holubmi, ktorí osierajú ľudí

Politik z USA na svoje pondelňajšie interview len tak ľahko nezabudne. Keď sa s reportérkou rozprával o holuboch, ktorí im na vlakovej stanici spôsobujú veľké problémy vo forme výkalov, práve mu na hlave jeden výkal pristál. Správu priniesol portál Metro.

Demokratický štátny zástupca Jaime Andrade viedol v pondelok s televíznou reportérkou interview na tému problémových holubov, ktorí na vlakovej stanici vykonávajú svoju potrebu, a tým často znepríjemnia cestu cestujúcim alebo znečisťujú okolie stanice.

Počas interview zrazu prestal rozprávať v polovičke vety a so svojou rukou sa dotkol hlavy. Keď zistil, že ho pravdepodobne osr*l vták, urýchlene zakončil rozhovor: „Myslím, že ma (vtáci) práve dostali. Musím si to ísť očistiť.“

Andrade bojuje o vyčistenie stanice, ktorá je nadmerne pokrytá vtáčím perím a výkalmi. Rozhovor nadväzoval na problém, ktorým sa prvýkrát zaoberal pred šiestimi týždňami. Mesto údajne vyčistilo stanicu v reakcii na prvý rozhovor, ale neurobilo nič, aby zastavilo opakovanie tohto problému.

 

Zanechať komentár

avatar

Počúvanie rádia v práci a ten pocit keď si nájdeš prácu po VŠ – Toto sú memes na dnešný deň.

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #413