in

Politik sa na internete pochválil fotkou z výstupu, na žiadnom však nebol

Politik sa na sociálnej sieti pochválil fotkou z dovolenky, na ktorej zdoláva takmer zvislú ľadovú stenu v pohorí Mont Blanc. Jeden z jeho “fanúšikov” si však na fotke všimol niečo nezvyčajné. Zatiaľ čo sa on šplhá po ľadovej stene, dvaja ľudia vpravo dole nemajú problém stáť horizontálne. Správu prináša portál BBC.

Ako teda fotka vznikla? Eric Woerth si jednoducho štvornožky ľahol na sneh a po svahu natiahol lano smerom k fotoaparátu. Výslednú fotografiu potom otočil o 90 stupňov a dielo bolo hotové. Okrem dvoch ľudí vpravo dole však zabudol aj na gravitáciu. Stačí sa pozrieť na zips, ktorý je otočený smerom k “ľadovej stene”.

Expremiér aj napriek jasným dôkazom tvrdí, že fotka je pravá a nikto s ňou neotáčal ani inak s ňou nemanipuloval. Aby svojich fanúšikov presvedčil o pravde, zverejnil stanovisko horského sprievodcu, ktorý ho mal na výstupe sprevádzať. Ten tvrdí, že Woerth je vynikajúci horolezec a médiá, ktoré zosmiešňujú jeho fotografiu, preukázali svoj veľmi neprofesionálny prístup.

Na internete sa samozrejme ihneď objavilo aj mnoho upravených zosmiešňujúcich fotografií:

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #682

Vedci vymysleli čip pre obéznych ľudí, ktorý vyšle do mozgu “šok” vždy keď sa chcú prejedať