in

Politička sa počas konferencie prezliekala a pozabudla vypnúť kameru. Nahú ju teda videli všetci kolegovia

Počas online schôdzok či video hovorov sa často stávajú bizarné a úsmevné situácie. Svoje o tom vie aj mexická senátorka, ktorá sa šla prezliecť cez online konferenciu v domnienke, že má svoju kameru vypnutú. Jej domnienka však nebola správna, a tak sa na ňu mohli jej kolegovia celý čas pozerať. Správu prináša portál Daily Star.

Zdroj: Alchetron

66-ročná senátorka Martha Lucía Mícher na svoju online schôdzu tak skoro nezabudne. Cez schôdzku sa totiž presunula do kúpelne, kde sa v domnienke vypnutej kamery začala prezliekať. Počas prezliekania bolo vidno celý jej nahý trup, čo zaskočilo nejedného kolegu, ktorý bol v tom čase na konferencii pripojený. Niekto z nich urobil fotky obrazovky a bizarný moment zverejnil na sociálnych sieťach. Z fotografie sa stal virál a obletela celý miestny internet.

Zdroj: Twitter

Senátorka sa následne ospravedlnila za jej chybu a tiež povedala, že za jej nedokonalé telo sa nehanbí: „Som žena vo veku 66 rokov, ktorá dojčila štyri deti. Traja z toho sú dnes už dospelí a zodpovední muži, a som hrdá, že ich toto telo živilo.“

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Ockova “hnačka”

A čo som ja nejaký býk?