in

Pokračovanie seriálu Money Heist prichádza už zajtra. O koľkej si ho budeš môcť pozrieť?

Veľkolepé pokračovanie seriálu Money Heist, na ktoré sme čakali niekoľko dlhých mesiacov, dorazí na Netflix už zajtra. Osem nových častí sľubuje dramatické pokračovanie príbehu zo Španielskej národnej banky.

Celosvetovo obľúbený španielsky seriál La Casa de Papel sa vracia späť s novými časťami, ktoré ako v predošlých sériach, budú plné drámy a napätia. Štvrtá séria bude príbehom priamo nadväzovať na koniec tretej. Práve na konci tretej série sme mohli vidieť, že premyslený plán sa začína pomaly rúcať a lupiči vo vnútri Španielskej národnej banky sa dostávajú do značných problémov. Čo bude ďalej? To sa dozvieme už zajtra, 3. apríla 2020 o 9:00 ráno. Seriál bude hneď dostupný aj s českými titulkami.

 

Zvyšok článku obsahuje spoilery!


Čo sme už videli

Nairobi bojuje o život po tom, čo ju cez okno postrelila polícia, Raquel dostala polícia, ktorá simulovala jej popravu, a tak si Profesor myslí, že je jeho láska mŕtva. Vzápätí Profesor urobí niečo, čo by asi nikto nečakal – vyhlasuje vojnu polícii, ktorá sa práve chystá na zásah. Všetko zakončí plán Defcon 2, ktorý odvrátil zásah polície.

 

Čo uvidíme vo 4. sérii?

Netflix nám v oficiálnom trailer moc toho neodhalil. Vieme, že Nairobi stále bojuje o život a je otázne, či prežije. Príjme Raquel ponuku a vráti sa späť na stranu polície? Gandía utečie a začne riadiť vnútorný odboj a niekoho z lupičov sa mu podarí pravdepodobne zabiť. Bude to Helsinki? Ďalej sa dozvieme aj niečo viac o živote Berlina, čo nepotvrdzuje len samotný trailer, ale aj názov druhej epizódy 4. série (Berlinova svadba).

 

Netflix včera prezradil názvy nových častí

Netflix na oficiálnom profile seriálu zverejnil ukážky jednotlivých častí. Tie okrem toho odhaľujú aj ich názvy.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

VTIP DŇA: Muž hovorí hádanku manželke

Nevydarený žart