in

Podnikateľovi nedávno zhorelo Lamborghini, teraz mu niekto nasprejoval „h*vno“ na Porsche + VIDEO

Podnikateľ Lak Sira síce zarába £200.000 mesačne, no poslednú dobu má naozaj veľkú smolu. Nielenže mu pred pár mesiacmi zhorelo Lamborghini Gallardo, teraz mu pre zmenu niekto posprejoval jeho Porsche Panamera.

Svoje Porsche parkoval v luxusnej londýnskej štvrti Knightsbride, kde by si každý myslel, že bude jeho auto v bezpečí. Opak bol pravdou. Keď sa Sira vrátil ku svojmu zlatému autu za £80.000, nemohol uveriť vlastným očiam. Na bočnej strane bolo čiernym sprejom napísané „W*NKER“ (č*rák) a na kapote stálo veľké „SH*T“ (h*vno).

Musí byť už asi vážne zúfalý, keďže mu len pár mesiacov dozadu na frekventovanej dialnici zhorelo jeho £125.000 Lamborghini a to len chvíľu potom, ako vyšiel zo servisu, za ktorý zaplatil £10.000 + £12.000 za pozlátenie auta.

Servis obvinil z nedbanlivost, nakoľko sa po vyzdvihnutí auta otočil už na prvej križovatke, kedy jeho priateľka ucítila silný zápach benzínu. V servise ich ubezpečili, že auto bolo práve servisované a zápach po benzíne je bežná záležitosť. Spokojne si teda cestovali do Londýna, no kvôli smradu z benzínu musel stiahnuť celú strechu. Ukázalo sa, že to predsa len nebol bežný zápach, keďže mu na dialnici „začal motor trieskať ako ohňostroj“. Auto zastavil a zvyšok si už môžete pozrieť na videu…

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Čínsky bežec sa počas polmaratónu pos*al – aj napriek tomu ho „vyhral“

20 fotiek, ktoré zachytávajú viac, ako sa môže zdať na prvý pohľad