Po 4 rokoch sa mužovi konečne podarilo vyhrať súboj nad vtákmi, ktoré si na jeho dome stavali hniezdo – každým obrázkom je príbeh vtipnejší

Vtáčiky si rady hľadajú skryté teplé miesto, úkryt pred predátormi, kde by si postavili hniezdo. Tento muž sa nasťahoval do svojho novokúpeného domu a začal sa písať tento komický boj muž versus vtáky.

“Takže, kúpili sme si nový dom. Tento dom má plynový ohrievač a vývod z tohto ohrievača je hneď vedľa zadných dverí domu. Problém bol, že tento vývod sa ukázal ako ideálne miesto pre hniezdenie vtákov.”

“August 2014: Po prvý krát som si týchto drobcov všimol, oni si všimli že ich pozorujem, ale nerobil som si z toho ťažkú hlavu. Predsa sa len snažili trochu zohriať. Ľahko sa vyľakali a vždy keď som šiel dnu alebo von, vyleteli, čo ma vždy vystrašilo k smrti. Najprv som to ignoroval ale potom začali všade srať a stavať si vo vnútri hniezdo.”

“Marec 2015: Na ďalšiu Jar som sa rozhodol, že tento vývod obalím do pletiva. Bol som na seba hrdý ako elegantne sa mi podarilo tento problém vyriešiť…”

“Máj 2015: Očividne som to až tak skvele nevyriešil. Našli si veľmi pekné a pohodlné miesto na vrchu mojej práce. Postavili si tam hniezdo. Ok, povedal som si, neboli tam žiadne vajíčka, tak som to hniezdo zrušil.”

“Nasledujúci deň sa ešte vták vrátil. Znova som to vyčistil a vyzeralo to, že na zvyšok sezóny je kľud. Skvelé!”

“Máj 2016: …”

“OK, toto už začalo byť otravné. Takže som sa rozhodol rázne zakročiť. Mojej obrannej klietke som pridal kovové ihlice proti vtákom a myslel si, že ich to udrží od môjho domu ďalej. Samozrejme, že neudržalo… Nie že ich to neudržalo ďalej ale dokonca to vyzeralo, že na ihliciach im hniezdo lepšie drží. Tentoraz si priniesli farebný povrázok. Nahnevaný som odstránil hniezdo a na druhý deň boli spať s dlhším farebný povrázkom. Zasa som všetko odstránil a TIE KU#VY PRIŠLI NA DRUHÝ DEŇ ZASA A PRINIESLI EŠTE VIAC POJE#ANÉHO POVRÁZKU… Určite majú za rohom celý balík.

“Jún 2016: Chcete so mnou vy#ebávať? Tak nech sa páči! Ďalšie ihlice proti vtákom vy k#rvy! Teraz už nemajú ako si postaviť hniezdo.

“Máj 2017: Do po#ebanej p#če!!!”

“Júl 2017: Ja to môžem celé oj#ebať!”

“Obalil som to celé celučičké do kovového pletiva.”

“Máj 2018: Ako ku#va??? To už nie je možné… Očividne som na pravej strane vynechal malý kúsok, ktorý im poslúžil ako dvierka. Vyrobil som im ich vlastný po#ebaný bunker!”

“Máj 2018: Posledný pokus, ktorý očividne zaúčinkoval. Vystrašilo ich to zrejme tak, že už sa neukázali. ”

“Júl 2018: Len pre istotu som opravil tu dieru na pravej strane. Stálo ma to veľa energie, času a peňazí, ale po 4 rokoch, kope vtáčích hovien, sa mi to konečne podarilo. Ak by sa náhodou ukázali aj ďalší rok, tak sa s nimi pokúsim dohodnúť a skúsim im navrhnúť nájom…”

zdroj

Zanechať komentár

avatar

Z tohto dieťaťa vyrastie určite vedec, právnik alebo doktor – Jeho chôdza hovorí za všetko

Niečo tu nesedí #priznaniazfitka