in

Plochozemci sa obávajú, že by 2 metrové odstupy mohli vytlačiť niektorých ľudí až na „okraj“

Derek Fish, zakladateľ Global Society of Flat Earthers, dnes vydal vyhlásenie tvrdiace obavy sociálneho odstupu spôsobeného koronavírusom. Práve ten by podľa neho mohol viesť k „psychologickým problémom“.

Fish, ktorý tvrdí, že planéta Zem je plochý disk a nie guľa (tak, ako na tom trvajú vedci, astronómovia, astrofyzici a astronauti po celé storočia), povedal, že dvojmetrový sociálny odstup a karanténna izolácia by mohla niektorých ľudí „vytlačiť až na úplný okraj svojich schopností“.

„Byť sám a nútený vyhýbať sa iným ľuďom robí čudné veci v ľudskom mozgu,“ povedal Fish po tom, čo vysvetlil, že náš svet je krytý kupolovitým stropom nazývaným „nebeská klenba“, a že Zem a Slnko krúži okolo vnútrajška tejto kupoly ako „tenisové loptičky v miske“.

„Ľudia môžu začať veriť klamstvám a starým nezmyslom,“ dodal Fish. K jeho vyjadreniam sa pripojili i ďalší. Napríklad Jim Lowell, konšpirátor, ktorý žije osamote na vrchole hory v Arkansase, odkiaľ pravidelne vysiela rádiovú show o nebezpečenstve elektromagnetických vĺn 5G, povedal: „Vidím mnoho ľudí ako bláznia z toho, že zostávajú doma izolovaní celý deň.“

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ok, ok, prvá otázka stačí

Neuveriteľná podoba