Perry miloval pivo “Foster”, tak ho nechali pochovať v truhle pripomínajúcej plechovku od piva

Otec troch detí, Perry Cardy, bol milovníkom piva “Foster”. Okrem truhly pripomínajúcej plechovku od jeho miláčika, mu na vrch postavili obľúbenú plechovku limonády. Takto krásne si uctila Perryho rodina jeho pamiatku potom, ako bol zabitý pred miestnym barom v jeho 52 rokoch.

Sestra pána Cardyho povedala, že bol prehreb presne taký, aký by ho sám chcel. “Myslím že by bol z toho nadšený a dobre sa zasmial. Miloval Fostera, bol to jeho obľúbený nápoj. Bol to môj nápad namaľovať plechovku na truhlu. Najradšej mal, keď mohol byť v bare s priateľmi a rodinou.” Za truhlu si Perryho rodina aj dobre priplatila. Obyčajná verzia stojí približne 450€ pričom ich pomaľovaná vyšla na necelých 800€.

Perryho vrahom je 27-ročný, Harry Joyce, zo Southamptonu, ktorý bol obvinený z vraždy a bude sa zodpovedať pred súdom koncom tohoto mesiaca. Perry bol v piatok,19. apríla, prevezený do nemocnice s ťažkými poraneniami hlavy, ktorým v nedeľu podľahol.

R.I.P.

Zdroj

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dobra dusa Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
dobra dusa
dobra dusa

ktokolvek toto zbuchal na kolene dokopy, nauc sa pisat ciarky, napina ma pri citani tohto obludneho textu s random metodou vkladania ciarok

Rusi natáčajú verziu Černobylu, kde môže za výbuch reaktoru č.4 americká CIA

Kto nemal takúto spolužiačku, nepochopí