in

Párik si nechtiac z dovolenky vo Francúzsku priviezol v strešnom boxe mladého egypťana

Niekedy sa ľuďom stáva, že si v batožine dovezú z dovolenky suvenír, o ktorom nemajú ani tušenie. Ale ako priviezť si suvenír v podobe 17-ročného egypťana, je už iný level.

57-ročný manželský pár, Simon a Sally Fentonovci, strávili peknú augustovú dovolenku vo Francúzsku, kde sa spolu s ich psom prechádzali a bicyklovali po krajine.

Piatok 30. Augusta, Simon, právnik, ktorý si rezervoval izbu v hoteli predtým ako išli ráno domov trajektom.

Auto sa mu nezmestilo na hotelové parkovisko, takže musel zaparkovať na ulici pred hotelom, predtým ako o 4:00 ráno vyrazili domov.

Potom ako o 11:00 prišli trajektom, šoféroval Simon ďalšie 3 hodiny do ich rodinného domu v Newbury. Keď dorazili pred dom, unavený z cesty nechal batožinu v aute a rovno išiel domov pozerať ragby. Po chvíľke, počul svoju ženu Sally kričať a vybehol pred dom zistiť čo sa deje. 

Všimol si ako trčí podivná noha zo strešného boxu. Zavolali políciu, ktorá vypáčila z boxu zavretého človeka. Neznámy Človek im vliezol pravdepodobne pred hotelom do boxu. Neznámy pasažier rozprával trochu  nemecky a holandsky a dostali z neho, že má asi 17 rokov. Mladý “pasažier” bol zadržaný na základe podozrenia z imigrácie a prebieha vyšetrovanie prípadu.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Muž si omylom kompletne prestrelil hlavu harpúnou a zázračne prežil

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #409