in

Párik si kúpil novostavbu za viac ako 400.000 €, na ktorej našiel viac ako 400 chýb

Predstavte si ten pocit, keď si konečne nájdete peniaze na nákup domu, ktorý je pod značkou – “novostavba”,no a tým pádom máte jasné očakávania, že dom bude nový a dobre postavený. To isté si myslel aj jeden párik zo Swindonu, ktorý dúfal v nový začiatok. Chyba …

Dvojica Joe a Claire do domu investovali viac ako 400.000 € avšak tri týždne po nasťahovaní, keď spadla prvá škridla zo strechy, sa začali ukazovať skutočné chyby, ktorých dokopy a narátali viac ako 400.

Problémom bola hlavne bezpečnosť ich troch detí. Lebo zaspávať s pocitom, že vášmu dieťaťu môže hocikedy j*bnúť škridla na hlavu, nie je teda boh vie čo.

“Keď sme ležali v posteli, počuli sme, ako škridle samé padajú zo strechy. Bojíme sa, že by kľudne mohla zasiahnuť nás, alebo naše deti. Jedna nám dokonca spôsobila škodu za 3.000 €,” povedal Joe v rozhovore.

Nočná mora tým však nekončí. Pri prehliadke našla polícia skutočne pestrý zoznam závad, medzi ktorými nechýbali ani: pochybné opravy, neupevnené zábradlie, mikrotrhliny a odpadaná omietka.

No ja neviem, čo za fušeráci to robili, ale myslím si, že aj s vypichnutými očami a piatimi kolíkmi v r*ti, by sa to dalo postaviť lepšie.

Zdroj

 

 

3
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KeksíkDodo Slíž Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Dodo Slíž
Dodo Slíž

To staval určite ISMONT

Keksík
Keksík

Každá chyba za 100 € 😀

Keksík
Keksík

* za 1000€

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #22

Neklam samého seba môj zlatý…