in

Otec si vypýtal naspäť peniaze za školné, potom ako si nechala jeho dcéra vytetovať školský slogan

Otec si pýta od súkromnej školy peniaze, ktoré zaplatil svojej dcére na školné. Spomínaný otec, David Harper, 52 zaplatil 15 000 libier za rok na školnom pre svoju dcéru Hetti na škole Barnard Castle, kde chodí od svojich piatich rokoch.

Po dokončení školy Hetti založila kapelu a rozhodla sa, že si nechá vytetovať nezvyčajnú vec- školské motto. Otec David Harper známa hviezda Britskej televíznej show, vyžaduje aby škola vrátila školné a ďalšie poplatky z dôvodu, že jeho dcéra bezplatne robí škole reklamu.

Tetovanie a teda aj školské motto  je v presnom znení Parvis imbutus tentabis grandia tutus’. Hetti hovorí, že sa jej ľudia na ulici často pýtajú na preklad jej tetovania, ktorý znie: “Keď si ponorený do malých vecí, môžeš dosiahnuť veci veľké”. Otec nebol spokojný keď sa prvý krát o tetovaní dozvedel, potom ho ale napadlo, že vlastne môže využívať dcéra svoje tetovanie ako chodiacu reklamu. Hettina kapela vydáva prvý singel a otec stále dúfa, že dostane od školy peniaze za bezplatnú reklamu.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Muž vydávajúci sa za policajta zastavil skutočných policajtov v civile

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #86