in

Opitý Popradčan odhryzol ucho kamarátovi pri potýčke v starom železničnom vozni

V Poprade sa odohrala skutočne bizarná bitka, pri ktorej museli zasahovať aj príslušníci policajného zboru. Mladíci, ktorí si išli vypiť do odstaveného starého vozňa, sa dostali do potýčky, pri ktorej jeden muž skončil s odhryznutým uchom.

Zdroj: Polícia SR

Dvaja mladíci vo veku 20 a 23 rokov sa vybrali popíjať do odstaveného starého vozňa. Po chvíli bezstarostného popíjania sa však atmosféra vo vozni zmenila a jeden muž napadol druhého. „Dvojica sa stretla v sobotu v odstavenom starom vozni v blízkosti železničnej stanice Poprad – Tatry, kde popíjali alkohol. Starší z nich po chvíli fyzicky napadol mladšieho, chytil ho za mikinu a zhodil ho na posteľ, kde mu zahryzol do ľavého ucha a časť z neho odhryzol,“ opisuje na svojom Facebooku Polícia Slovenskej republiky.

Muž bol ošetrený v popradskej nemocnici, pričom prišiel o celý ušný lalôčik a dolnú tretinu chrupkovej časti. Pri vyšetrovaní tohto prípadu sa však navyše zistilo, že na napadnutého mladíka vydal súd príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za prečin výtržníctva. Po ošetrení teda putoval priamo do výkonu trestu odňatia slobody.

Zdroj

   
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Jana
Jana
1 mesiac dozadu

Keď si hladný nie si to ty…

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1132 : Chceme naspäť dislike na videách!

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1133 : Lož má krátke nohy.