Opitý Slovák volal na políciu lebo mu nechceli naliať alkohol – Bol vulgárny a enormne drzý ale policajt bol úžasne trpezlivý

Portál YouTube je obohatený o ďalšiu “skvelú” historku z dedinskej krčmy . Mladý vraj iba  18 ročný Slovák volal na policajnú stanicu s unikátnym problémom. Nechceli mu totiž už naliať ďalší alkohol. To by možno nebolo až tak zaujímavé keby sa časom neukázalo, že to myslel smrteľne vážne a kvôli tomu, že mu nebol servírovaný ďalší alkohol prešiel postupne do agresie voči samotnému policajtovi, ktorý mal v daný večer službu.

Pán policajt a tentokrát si dovolíme tvrdíť, že s veľkým P preukázal voči mladíkovi nevídanú trpezlivosť a snažil sa mu vysvetliť, že je všetko v poriadku a krčmár nemusí obslúžiť toho koho nechce.  Mladík sa začal vyhrážať násilim a dokonca násilim voči samotnéhmu policajnému zboru.

Budete mať všetko, rozj*bané aj celú polícajnú stanicu

Alkohol je určite metla ľudstva. a budúci laureát nobelovej ceny sa dokonca vyhrážal, že na policajnú stanicu donesie bombu – čo už z nášho laického pohľadu môže byť považované minimálne za priestupok. Každopádne veľká česť policajtovi, ktorý sa nenechal malým zasranom vytočiť a zrejme ani situáciu neriešil. Lebo ak by chcel, určite ju vyriešiť mohol a to by mal mladý pán dosť nepríjemnú oslavu 18. narodenín.

 

6
Zanechať komentár

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
DuhaRomangelosRomangelosNemámPrezyvku19chicco72 Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Romangelos
Romangelos

Chlapec je súdne trestaný ☺️😂😂😂😂

Duha
Duha

Ale riesili ho este v ten vecer:D info mam z pravej ruky to sa stalo unas v senku

19chicco72
19chicco72

Mne to vtipne nepripada. Policajt si vypocul niekolko priamych vyhrazok a neposlal tam hliadku? Alebo poslal a umyselne zdrziaval chalana pri telefone? Co keby hrozby splnil?

NemámPrezyvku
NemámPrezyvku

To je síce pravda, ale kam mal poslať hliadku, do toho podniku kde mu nechcú naliať?
keď očividne dotyčný volal asi z domu nakoľko tam ja počuť osobu, ktorú myslím oslovil mama, na čo sa aj p. policajt opakovane pýtal, a na konci rozhovoru je počuť televíziu

Komentátor
Komentátor

Jasne že ju neriešil, predsalen su to pohodlné hovadá zväčša 😀

Romangelos
Romangelos

Chalan dostal ročnú podmienku

Radšej nič

Internetom sa šíri nový vtipný prank: “Doliala som olej do motora.”