in

Opitý lekár s takmer dvoma promile robil odbery pri plošnom testovaní. Stopla ho až polícia

V Rimavskej Sobote museli na jednom z testovacích miest riešiť bizarný problém. Jeden z lekárov totiž prišiel na odbery pod vplyvom alkoholu. Zakročiť musela aj polícia. Na správu upozornila Polícia SR – Banskobystrický kraj.

Zdroj: Polícia SR

Nakoľko bolo na jednom z testovacích miest v Rimavskej Sobote podozrenie, že by člen zdravotníckeho personálu mohol byť pod vplyvom alkoholu, musel byť podrobený dychovej skúške. Tá potvrdila podozrenie a ukázalo sa, že lekár má v sebe 1,88 promile.

Polícia nespresnila bližšie informácie. Potvrdila však, že malo ísť o 54-ročného lekára, ktorému teraz hrozí stíhanie za trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Zároveň banskobystrický policajný hovorca Mário Bóna potvrdil, že podguráženého lekára policajti okamžite odviedli a vykonali ďalšie potrebné úkony.

Zdroj: ProCare

Pri statuse o opitom doktorovi sa na sociálnej sieti objavil komentár od ženy, ktorá sa sťažuje, že jej manžel bol na dotknutom odbernom mieste ráno a teraz sa tam musí vrátiť znova, lebo certifikát je neplatný.

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ženské problémy v dnešných časoch

Život škrečka