in

Opitá žena spôsobila autonehodu, keď prišla po opitého kamaráta, ktorý mal autonehodu

Policajti v americkej Atlante zatkli dvoch ľudí pre podozrenie z jazdy pod vplyvom alkoholu. Išlo o ženu, ktorá išla vyzdvihnúť svojho kamaráta utekajúceho od jeho prevráteného auta. Správu priniesol portál Stamford Advocate.

Zdroj: Coweta County

Príslušníci policajného zboru Coweta County našli na ceste prevrátené auto obklopené plechovkami piva, ktoré malo patriť istému 35-ročnému Frederickovi Turnerovi. Policajti sa obávali o život muža, a tak okamžite zavolali na pomoc hasičov. Tí prevrátené a zošrotované auto prehľadali termokamerou, no po mužovi ani stopy.

Nezvestného muža objavili až o niekoľko metrov ďalej, no paradoxne v aute, ktoré skončilo zapichnuté v priekope. To šoférovala jeho na mol podgurážená kamarátka Jesse Walker. Zasahujúci policajti sa vyjadrili, že žena nebola v žiadnom prípade schopná viesť motorové vozidlo, čo neskôr potvrdil aj test na prítomnosť alkoholu v krvi.

Zdroj: Coweta County

Keď požiadali Turnera, aby vystúpil z vozidla, ledva sa držal na nohách a po chvíli spadol na zem. Následne ho previezli do nemocnice a odtiaľ smeroval priamo do policajnej cely.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Policajná kontrola

Takto som ťa nevychoval