in

Nový trend na Instagrame: Influencerky si nechávajú platiť za to, aby si ich mohol sledovať

Je všeobecne známe, že influenceri hľadajú rôzne spôsoby, ako by mohli zo svojich sociálnych sietí vyťažiť úplné maximum. Teraz si vymysleli celkom nový trend – zaplať a môžeš nás sledovať. Nie je to už príliš?

Ashley Harper

Mnoho influencerov naskakuje na nový trend speňaženia ich osobnosti. Zakladajú si súkromné profily na Instagrame, na ktorých ti schvália žiadosť o sledovanie až vtedy, keď im na účet pošleš určitú peňažnú čiastku.

Ak by si chcel napríklad dvanásť mesiacov sledovať americkú influencerku Ashley Harper na jej súkromnom profile, priprav si 40 dolárov. Autorka uvádza, že zaplatením poplatku získate prístup nielen k jej súkromnému Instagramu, na ktorom bude zdieľať exkluzívne príspevky, ale aj k jej tajnej Pinterest nástenke.

Táto influencerka nie je ani zďaleka jediná. Podobný spôsob zárobku využívajú aj iní tvorci obsahu. Je však dôležité spomenúť, že takéto praktiky porušujú podmienky sociálnej siete Instagram, a tak je pravdepodobne len otázkou času, kedy budú takéto “zaplatené” účty zmazané.

Zdroj – Buzzfeed News

     
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Goža Chara
Goža Chara
26 dni dozadu

influencer prsom máva
prehýba sa v drieku
v predu má svoj palec ťava
namočený v mlieku
kvapká z neho
kvapká, kvapká
nebude to šľapka?

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #84

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #992 : Maturity opäť zadarmo.