in

Nové topánky od Kanye Westa vyzerajú ako nevkusná paródia na crocsy

Móda je veľmi subjektívna záležitosť, to čo je pre jedného vrchol dokonalosti môže byť pre druhého definícia nevkusu. V dnešnej móde dominujú zrecyklované verzie klenotov z minulosti alebo rôzne výstrelky, ktorými sa celebrity prezentujú.

Kanye West patrí medzi jednu z mála úspešných celebrít v módnom priemysle. Veľa ľudí čo sa rozumejú móde oceňujú jeho kreativitu a nakupujú kúsky z jeho kolekcie. Nedávno sa objavili jeho najnovšie topánky Adidas Yeezy foam runner, ktoré vyrazili mnohým Kanyeho fanúšikom dych.

Podľa mnohých názorov vyzerajú nové topánky od Westa ako nevkusná paródia na crocsy. Sociálne siete v zámorí sú plné posmešných vyjadrení. Jeden z úspešných tweetov komentoval topánky, že vyzerajú ako klasické Yeezy, ktoré rozpárate motorovou pílou a hodíte do pracky.

Našiel sa však aj taký, ktorý mu zložil poklonu. “Povedal som to chvíľu dozadu, Kanye jednoducho robí takéto veci, aby ukázal, že ich robiť môže. V minulosti spravil z tatkovských topánok trendy záležitosť a to isté spraví teraz s kroksami.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Dievčatá sa na internete podelili so zábavnými zlyhaniami ich frajerov (10+ obrázkov)

Vitaj v realite starká