in

Nová hra Monopoly je ovládaná pomocou umelej inteligencie, takže už nikto nikdy nebude môcť podvádzať

Monopoly sú zábavnou hrou už pre generácie hráčov, ktorí majú možnosť splniť si vlastné sny stať sa obrovským magnátom. Od prvého predstavenia tejto hry ubehlo už niekoľko rokov a variácie hry sa neustále menia. Nie sa ani čomu čudovať, hra vyšla už v roku 1930. 

Najnovší príspevok od spoločnosti Hasbro, k neustále sa rozširujúcej rodine Monopoly, by mohol byť hlasovo ovládaný bankár, ktorého sa nebude dať nijako oklamať. 

To znamená, že žiadna karta “náhodne” naviac, kedy vám môže padnú niekoľko stoviek naviac, alebo situácia, keď náhodou zabudnete zaplatiť daň. Má to však aj svoje výhody, bankár vám pripomenie peniaze za prejdenie štartom. 

V strede tejto hry je umiestnený čierny cylinder, ktorý by mal zvládať transakcie s nehnuteľnosťami, príjmať nájomné, alebo napríklad vykresľovať karty “Šanca”, a to všetko za pomoci hlasových príkazov.

Ikonický klobúk starého pána sa dá teda ovládať pomocou hlasu a udržiava si prehľad o všetkých peniazoch a vlastnostiach, ktoré hráči majú. Takže moji milí, koniec podvádzaniu.

Zdroj

 

2
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MiaBukov Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Bukov
Bukov

S tymto novym monopoly sa moje vyhry skoncili

Mia
Mia

😀 😀 😀

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #643

Nie, fakt som si sľúbil, že nebudem plakať