in

Nová aplikácia ti umožní počas karantény sledovať Netflix spolu s priateľmi

Chýbali ti počas karantény večery, kedy si spolu s kamarátmi či partnerom sledoval filmy, seriály alebo dokumenty na Netflixe? Tento problém sa rozhodli riešiť autori aplikácie Netflix Party.

Netflix Party je rozšírenie pre webový prehliadač Chrome, ktoré ti umožňuje sledovať tvoje obľúbené filmy spolu s priateľmi. Rozšírenie automaticky zosynchronizuje prehrávanie filmu či seriálu, a tak všetci pozeráte naraz. Navyše je k dispozícii aj skupinový chat, takže môžeš dianie priamo komentovať so svojimi priateľmi.

Autori rozšírenia sľubujú skvelý zážitok: „Netflix Party je nový spôsob sledovania Netflixu s tvojimi priateľmi online. Netflix Party synchronizuje prehrávanie videa a pridáva skupinový chat k tvojim obľúbeným programom na Netflixe. Pridajte sa k viac ako 500,000 ľudom a použite Netflix Party na spojenie sa s priateľmi a hosťujte filmovú či seriálovú noc na diaľku,“ uvádza sa ako popis pri rozšírení.

Naviac je toto rozšírenie úplne zadarmo, a tak ti už nič nebráni v pozeraní s priateľmi. Dostupné je však len v prehliadači Google Chrome. Stiahnuť si ju môžeš tu.

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Najväčšia motivácia

Migréna?