in

„No tak som si dal, a čo? Závidíš mi?“ zabával sa mladý Slovák, ktorý pod vplyvom alkoholu spôsobil dopravnú nehodu

Mladík z obce Plášťovce si s kamarátmi vypil a následne sadol za volant auta. Pod vplyvom alkoholu spôsobil dopravnú nehodu, keď nezvládol riadenie a narazil do plynovej prípojky domu. Jeho výpoveď pre TV Markíza teraz baví celý internet.

Zdroj: TV Markíza

20-ročný Denis v reportáži priznáva, že najskôr popíjal s kamarátmi, a potom si sadol za volant vozidla. Jazdu však nezvládol a zdemoloval plynovú prípojku a bránu rodinného domu. Náraz bol podľa obyvateľov tak silný, že niektorých až vystrašil. V dychu mu privolaná policajná hliadka namerala viac ako dve promile alkoholu. Mladík je v dedine známy svojou nezodpovednou jazdou a opitý vraj šoféruje pravidelne.

Zábavná časť prichádza v momente, keď sa reportér TV Markíza pokúsil mladíka vyspovedať. Denis bol aj po nehode v dobrej nálade, a tak sa do kamery rozrozprával: „Jó napot Markíza. Nič som nespravil, proste išiel som a došiel som.“ „Išiel som si proste vypiť a proste tam, no tak som si dal, no a čo? Závidíš alebo čo?

„Veľa, veľa, veľa. Čo som všetko vypil? To nechcete vedieť. Vypil som raz, dva, tri, štyri,“ odpovedal vodič vozidla redaktorovi na otázku, koľko alkoholu pred jazdou vypil.

Zdroj

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Spodina Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Spodina
Spodina

z blbečkov robíte celebrity

Dáš odpísať?

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #199