in

Netflix potvrdil 4. sériu seriálu Stranger Things. Kedy sa dočkáme nasledujúcej série a čo nás v nej čaká?

O tom, že seriál Stranger Things je jeden z najpopulárnejších seriálov na streamovacej službe Netflix určite nie je pochýb. Tretia séria, ktorá sa dostala na obrazovky tento rok, zanechala nezodpovedanú hromadu otázok. Tvorcovia seriálu teraz niečo malo prezradili o štvrtom pokračovaní seriálu.

View this post on Instagram

We’re not in Hawkins anymore.

A post shared by Sadie Sink (@sadiesink_) on

Herci hlavných postáv pridali na svoje Instagramové účty krátke video, ktoré síce neodhaľuje žiadne podstatné informácie, avšak dozvedáme sa, že prostredie seriálu opustí mestečko Hawkins a presunie sa na iné miesto.

Práve mesto Hawkins bolo doteraz stredobodom všetkých udalostí, no už v poslednej epizóde tretej série bolo jasné, že sa dej prenesie na iné miesto, pravdepodovne do oblasti studeného Ruska.

V ďalšom pokračovaní seriálu sa rozhodne máme na čo tešiť. Dostane Eleven späť svoje schopnosti, je Hopper stále nažive a kto je ten Američan, ktorý bol spomenutý na konci poslednej epizódy?

Bližší dej 4. série nie je zatiaľ jasný. Rovnako nie je známy ani dátum, kedy sa nová séria dostane na naše obrazovky. Špekuluje sa však, že by sme sa jej mohli dočkať už budúci rok (čo je podľa môjho názoru menej pravdepodovné, reálnejšie už znie rok 2021). Tiež sa rieši otázka, či bude 4. séria zakončením celého seriálu.

Odpovede na tieto otázky sa dozvieme postupom času a hlavne po oficiálnom vydaní štvrtej série.

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Neboooj synček, naozaj tam nič nie je

O tom, že všetci tajne milujeme šialené frajerky a ako ťa tvoj domáci miláčik môže paralyzovať – Toto je tvoja denná dávka memes