in

Neonacistický organizátor pochodov: “som gay a matka je židovka”

Asi najväčší protiklad aký v živote uvidíte. Plávajúca mačka, pes sa skamarátil s mačkou, či mačka ktorá má rada uhorku je slabý odvar oproti tomuto… Najväčšie protiklady sa môžu učiť, po aktívnej účasti v neonacistickej organizácií zistiť, že tomu čo som veril a proti čomu som bojoval som ja, je dosť na slučku.

Takýto príbeh píše život. Pre 4 channel verejne vyhlásil, že mu “zavoňala klobáska” a matka bola židovka a kvôli kontaktu s rodinou už viac nemôžem byť v tejto organizácií. V prihláške uviedol, “Židia sú bezohľadná masa, ktorú nemôžete prispôsobiť, nie jednotlivci. To je zovšeobecnenie, ktoré vedie k úmyselnému vraždeniu 6 miliónov ľudí.”

Neskôr uvádza, že sa priznáva k všetkej agresií. Podľa jeho slov sa pridal k tejto skupine, aby mal pocit, že je v niečom, čo má zmysel. “Aj keď skončíte ako skupina ľudí, ktorí sú prostredníctvom svojich extrémnych názorov odrezaní od spoločnosti, máte pocit spolupatričnosti v tom, že ste členom skupiny, ktorá je napadnutá inými ľuďmi.

Po toľkých rokoch zistil, že kričanie na toto etnikum, zneužívanie a pľuvanie nie je dobré, hlavne keď sa ocitne na druhej strane. Pochopil, že je to zlé. Momentálne sa snaží v rozvíjaní svojho židovského bohatstva.

zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Pán profesor?

V Británii stále fičia na čiernobielej televízii – využíva ju až 7000 domácností