in

Nedodržíš karanténu a hneď sa dozvieš spoilery seriálov z Netflixu. Virálna kampaň dvoch študentov obletela celý internet

Napriek tomu, že téma koronavírusu je považovaná za vážnu, niektorí jedinci stále nedodržiavajú štátmi nariadenú karanténu. Dvojica študentov preto vymyslela virálnu kampaň, ktorá spočíva v tom, že ak niekto nedodrží karanténu a vyberie sa na ulicu, ihneď sa dozvie spoilery z jeho obľúbeného Netflixového seriálu. Napriek tomu, že sa jedná iba o koncept, niektoré média o nej informujú ako o oficiálnej reklame Netflixu. Správu prináša portál Forbes.

Dvaja študenti reklamy z Nemecka sa rozhodli vytvoriť unikátnu reklamnú kampaň, ktorá by mala prinútiť ľudí zostať počas karantény doma. Chcú to docieliť billboardami, ktoré by zobrazovali spoilery z najobľúbenejších seriálov na Netflixe. Študenti veria, že ich kampaň #staythefuckhome by ľudí prinútila zostať doma a dopozerať ich obľúbené seriály predtým, ako by sa tie najdôležitejšie spoilery dozvedeli na ulici.

Treba poznamenať, že sa jedná len o koncept, a tak ťa žiadne spoiler billboardy pred domom nečakajú.  Nad myšlienkou týchto študentov sa však treba pozastaviť a pokiaľ nikam súrne nemusíš ísť, zostaň doma a dopozeraj svoj obľúbený seriál.

Video obsahuje viacero pravdivých spoilerov zo seriálov Stranger Things, Love is Blind, Narcos, Money Heist a Kingdom!

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vtipov o koronavíruse, ktoré ti pozdvihnú náladu počas karantény (2. časť)

Chlapík nechal priateľku kaderníčku v karanténe experimentovať s jeho vlasmi a takto to dopadlo