in

Najidentickejšie dvojčatá chcú otehotnieť v rovnaký čas a so spoločným partnerom

Dvojica známa ako najidentickejšie dvojčatá priznala, že plánujú otehotnieť v ten istý čas a navyše aj s rovnakým partnerom. Aby toho nebolo málo, v jeden deň chcú dokonca aj rodiť. Správu prináša portál The Sun.

Zdroj: Instagram

Anna a Lucy DeCinque sú na internete známe svojou takmer identickou podobou. Tá však nie je úplne prirodzená a ich plastické úpravy stáli viac ako 250 000 dolárov. Dvojičky priznali, že všetko robia spolu: spia, obedujú, chodia na záchod, sprchujú sa a dokonca zdieľajú aj jedného partnera.

Zdá sa, že ich dlhoročný vzťah stále funguje, a tak sa chcú presunúť na ďalšiu métu. Za ich partnera sa chcú spolu oženiť a mať s ním deti. To so sebou prináša aj niekoľko bizarností. Napríklad fakt, že deti budú zároveň súrodencami a bratrancami či sesternicami alebo to, že ich otec bude zároveň aj strýko.

Nakoľko všetko v živote robia spolu, tehotenstvo predsa nemôže byť výnimkou. Túto cestu si chcú zažiť spoločne, a tak plánujú otehotnieť v ten istý čas. Pôrod majú už teraz tak isto naplánovaný na jeden, ten istý deň.

 

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andris Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Andris
Andris

Akcia:
dve zrúdy za cenu jednej!

25 ľudí, ktorým sa vesmír rozhodol zničiť deň

Povedz mi niečo pekné