in

Najbizarnejšie a najvtipnejšie zranenia Slovákov – skutočné príbehy zo života ľudí č.3

V živote sa stáva kadečo. Výnimkou nie sú ani bizarné, hlúpe a vtipné zranenia pri rôznych činnostiach. My sme sa na Facebooku spýtali našich fanúšikov na tie najvtipnejšie a najhlúpejšie zranenia a tu je výber tých najlepších:

 

     
guest
3 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Jurííí
Jurííí
4 mesiace dozadu

bez metafor 😛
Krajal som si raz klobasu…na stehne a porezalo som sa (necakane)
Ked som bol mensi, isiel som na novom biku okolo sidliska, kyval som bratovi a narafal do smetiaka..mne sa nestalo skoro nic, bicykel mal osmicku.
Pred rokom som sa ucil salto a podvrtol si clenok a par rokov dozadu sme sa nahanali so spoluziakmi po skole a na schodoch som si NATIAHOL klb 😛
A raz som bratovi dokazoval, ze priborovym nozikom sa neda porezat…da sa 😛

Matej
Matej
5 mesiace dozadu

Mohol som mat 10 rokov, na sidlisku sme sa s kamosmi prehanali na BMXkach. Starsi borci skakali z asi pol metrového obrubnika na strkovom chodniku. No samozrejme, ze ja nebudem horsi, rozbehol som sa co to dalo, ale nik mi nepovedal, ze treba aj predne koleso “vyhodit” :DDDD a tak som to zapichol, preletel riaditka a pekne zadriftoval tvarou a telom na strku. Vysledok, nastastie, len dodriapany a nic zlomene.

Beba
Beba
5 mesiace dozadu

môj manžel vyrobil z bodliaka šíp, a predvádzal deťom, ako strieľa, sedela som na zemi, so synom, a šíp za zapichol rovno do mojej ruky, par centimetrov od synovej hlavy, kedže sa zlomil, hrot skončil pod kožou, a nedal sa vytiahnuť, vytiahli ho na pohotovosti, kde sa lekár pýtal , či je jedovatý, kedže sme asi z kmeňa indiánov, ak máme takéto záľuby, dva týždne som poctivo chodila do nemocnice, aby mi vyčistili ranu, a to som bola veľmi rada, že nestrelil synovi do oka.

Urob to!

15 zábavných nepodarkov, ktoré vznikli pri vianočnom pečení