in

Na muža viackrát zavolali políciu pre jeho nezvyčajnú halloweensku výzdobu

Príslušníci policajného zboru boli niekoľkokrát zavolaní do domu umelca, ktorý svoju halloweensku výzdobu posunul na úplne nový level. Pred jeho domom sa totiž nachádza hotový masaker, ktorý vyzerá úplne realisticky. Správu priniesol portál New York Post.

Zdroj: NY Post

Steven Novak, umelec z Dallasu, sa rozhodol posunúť tohtoročnú halloweensku výzdobu o niekoľko levelov vyššie. Pred svojím domom teda rozložil scénu, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z hororového filmu – niekoľko mŕtvych tiel, obväzy či dva litre umelej krvi.

Na začiatku záhrady sa nachádza telo zabalené v čiernom plastovom vreci, o kúsok ďalej sa zase nachádza figurína zabitá motorovou pílou a niekoľko ďalších obetí. Jedna z nich sa dokonca nachádza na streche jeho domu. Pred domom nechýba ani fúrik plný končatín, čo umelec označil za „neúspešný pokus zbaviť sa rozštvrtených tiel uprostred noci“.

Halloweenska výzdoba spôsobila až taký rozruch, že na základe sťažností susedov bola na miesto viackrát poslaná polícia. Tá však označila túto výzdobu, ak sa to tak dá nazvať, za “cool”: „Povedali mi, že je to v pohode a že sem prišli iba preto, lebo boli povinní preveriť sťažnosti, ktoré obdržal ich seržant.“

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30+ obrázkov, ktoré boli poslané priamo z pekla

20 vecí, ktoré sa podobajú na niečo úplne iné #2