in

Mužovi, ktorý prišiel kvôli infekcii o svoj penis, lekári prišili na ruku náhradný

45-ročný muž z Veľkej Británie prišiel o svoj penis kvôli neobvyklej infekcii. Lekári mu však na jeho žiadosť prišili nový pohlavný orgán, ktorý mu umiestnili na ruku. Odtiaľ následne poputuje späť tam, kam patrí. Správu priniesol portál The Sun.

Zdroj: The Sun

Malcolm MacDonald, otec dvoch detí, prišiel o svoj pohlavný orgán kvôli zákernej infekcii. Konkrétne u neho nastala otrava krvi v svalnatej oblasti medzi penisom a konečníkom, následkom čoho mu jeho úd doslova odpadol. Po tejto nehode sa vraj dlhé mesiace utápal v alkohole a absolútne ignoroval okolitý svet.

Neskôr mu pomohol až doktor, ktorý mu na ruku prišil bionický penis s krvnými cievami a nervami. Vďaka špeciálne upravenej močovej trubici bude muž schopný dosiahnuť aj erekciu. Celá operácia stála až 50 000 libier a financovala ju Národná zdravotná služba Spojeného kráľovstva.

Zdroj: The Sun

Pôvodne mal mať penis na ruke len 2 roky, no kvôli rôznym komplikáciám sa tam nachádza už štvrtý rok. Teraz dúfa, že do konca tohto roka sa uskutoční operácia, počas ktorej mu nový penis, ktorý na jeho žiadosť zväčšili o 2 centimetre, vrátia späť medzi nohy.

 
guest
3 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
amy
amy
5 mesiace dozadu

Ukazat prostrednik vie kazdy ale ukazat rukou toto…

Palik
Palik
5 mesiace dozadu

V tomto pripade slovo vyprstovat dostava uplne iny rozmer…

Gabo
Gabo
5 mesiace dozadu

On zrejme neprišiel len o penis, ale aj o mozog, lebo za týchto okolností by som svoj ksicht veru nezverejňoval…

Odpustené, tu sa nemáme čo baviť

15 obrovských zvieracích kúskov, ktorých veľkosť ste možno mierne podcenili