in

Muža zatkli za to, že sa snažil vysypať 8 ton hnoja pred dvere politikov

Mnoho z vás určite pozná obrovskú frustráciu s politikmi. Nie je sa čomu čudovať, prešľapov mali naši politici neúrekom a svedomie majú čisté len máloktorí. Ľudia svoju nespokojnosť s politkmi často vyjadrujú napríklad sťažnosťami na sociálnych sieťach, alebo verejnými protestami. 51-ročný muž z Austrálie chcel vyjadriť svoju frustráciu oveľa kreatívnejším spôsobom.

Spomínaný muž chcel vysypať neuveriteľných 8 ton zvieracích výkalov vo forme hnoja pred dvere politikov. Našťastie pre premiéra a členov parlamentu sa nespokojnému mužovi nepodarilo dokončiť svoj kuriózny plán.

Podľa portálu ABC, opisoval muž na sociálnych sieťach obrovské problémy, ktorými si musel počas posledných 3 rokov prejsť a snažil sa získať pomoc od zástupcov vlády.

Potom ako vyčerpal všetky možnosti sa nahnevaný muž vyjadril, že sa chystá porozprávať priamo s premiérom.

“Takže ráno sa chystám ukázať politikom, že už nedovolím aby sa ku mne správali ako k hovnu a ukážem im 8 ton toho ako som sa cítil. Myslím to vážne,” napísal muž deň pred počinom.

Polícia ho zatkla hneď potom ako pred parlamentom zaparkoval nákladné auto s ôsmymi tonami hnoja.

Zdá sa, že jeho nápad nebol až taký originálny. 3 roky dozadu sa podarilo v USA 47-ročnému mužovi vysypať kopu hnoja pred budovu miestnej demokratickej strany, hlási portál AP News.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Japonský umelec zábavne znázornil “ťažký” život leňochodov (15 obrázkov)

Dvojnásobná matka prišla asi na najhorší spôsob, ako sa vyhrabať z dlhov – predala deti za $9.100