in

Muž zachránil najdlhšie mólo na svete – Southend Pier – pred plameňmi naozaj bizarným spôsobom

Thomas Watson bol so svojou manželkou a dcérou na večernej prechádzke po Southend Pier. Southend Pier je najdlhšie mólo na svete, nachádzajúce sa v Anglicku. Ich pohodovú prechádzku prekazil hustý dym. Keď sa rozhliadol, uvidel menší plameň, ktorý vznikal na drevených doskách. Bál sa toho, že sa zopakuje požiar z roku 2005, kedy bolo mólo takmer celé zničené. Rozhodol sa situáciu zobrať do vlastných rúk a rázne proti požiaru zakročil.

„Boli sme doslova poslední ľudia na móle,“ povedal Thomas neskôr pre média.

Požiar zahasil naozaj bizarným spôsobom: „Svojou iniciatívou som sa rozhodol vyprázdniť môj močový mechúr.“ Jeho partnerka medzitým zavolala na pomoc miestne záchranné zložky. Tie len potvrdili, že oheň bol zahasený správne a nebol potrebný žiadny ďalší zásah. Rada mesta mu poďakovala za jeho rýchly čin, ale boli presvedčení, že ak by sa požiar rozšíril, ich vlastný systém by mólo zachránil.

Hovorca rady mesta Southend už len dodal, že je jeho rodina opäť vítaná a môže navštíviť Southend Pier zadarmo: „Pri tejto príležitosti by sme ho poprosili, aby si nechal nohavice pevne zapnuté.“

zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vodič unikal polícii na mobilnom vozíku – radšej to mohol skúsiť po vlastných

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #353