in

Muž z Talianska prešiel peši 450 kilometrov po hádke so ženou: „Som v poriadku, len trochu unavený“

Talian, ktorý bol nahnevaný po hádke so svojou manželkou, sa dostal na titulné stránky talianskych novín. Prešiel totiž peši 450 kilometrov, aby sa po tejto hádke upokojil.

Ilustračný obrázok

48-ročný muž, ktorý bol na ceste viac ako týždeň, vraj len potreboval utíšiť svoj hnev. Zatiaľ čo muž a jeho manželka žijú na severe Talianska, peši sa mu podarilo prejsť až do mestečka Fano na pobreží Jadranského mora, ktoré je odtiaľ vzdialené 450 kilometrov.

Keď polícia o 2:00 zastavila tohto muža pre porušenie pravidiel zákazu vychádzania v krajine, nechceli veriť tomu, že šiel peši tak ďaleko. Po skontrolovaní jeho dokladov však zistili, že jeho manželka ho skutočne ohlásila ako nezvestného o týždeň skôr v meste Como. „Prišiel som sem pešo, nepoužíval som žiadny transport,“ povedal údajne polícii.

Talianske médiá informujú, že muž bol podchladený a unavený. Polícii potvrdil, že si neuvedomoval, ako ďaleko počas svojej prechádzky zašiel. Muž pre médiá uviedol, že jedlo mu dávali náhodní ľudia a každý deň nachodil asi 60 kilometrov denne.

Keďže v Taliansku platí zákaz vychádzania od 22:00 do 5:00, manželka, ktorá vyzdvihla svojho manžela, musela rovno zaplatiť pokutu 400 eur, ktorú dostal za porušenie pravidiel.

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #214

30+ ľudí, ktorí istili, že auto si môžu “vylepšiť” a spravili s ním toto