in

Muž vydávajúci sa za policajta zastavil skutočných policajtov v civile

Polícia v okrajových častiach mesta New York zatkli falošného policajta, ktorý s snažil zastaviť skutočných policajných detektívov.

Dvaja detektívi z okrsku Nassau, Long Island šoférovali neoznačenú dodávku, keď sa zrazu zjavilo policajné vozidlo Nissan Sentra so zapnutými sirénami a majákmi a jeho vodič sa pokúšal ich dodávku zastaviť. Detektívi zastavili vyskočili z dodávky začali sa identifikovať, že sú príslušníci polície a Muž vydávajúci sa za policajta sadol naspäť do falošného policajného auta a začal utekať.

Skutočný policajti nastúpili ihneď do dodávky a začali podvodníka prenasledovať. Po krátkej naháňačke ale zistil, že nedokáže utiecť a nakoniec zastavil vozidlo. Momentálne je tento podvodník vo väzbe a polícia sa snaží zistiť ako dlho sa vydával za policajta a či sa nesnažil zneužiť policajné právomoci a nespôsobil ďalšie zločiny.

Vydávanie sa za zástupcu polície je v Amerike veľmi vážny zločin a v poslednej dobe sa roztrhlo vrece s falošnými policajtmi. Napríklad naposledy sa stal podobný prípad na Floride kde sa podarilo podvodníkovi zastaviť miestneho šerifa, ktorý hneď prišiel nato, že sa jedná o podvod a muž už takisto sedí vo väzbe.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Mesto vybuduje verejné WC, kde zakáže sex. Ak to porušíš, dostaneš sprchu studenou vodou.

Otec si vypýtal naspäť peniaze za školné, potom ako si nechala jeho dcéra vytetovať školský slogan