in

Muž si vytrénoval vlastnú „bojovú veveričku“ tým, že jej dával metamfetamín

Jeden američan si údajne vycvičil svoju vlastnú „bojovú veveričku“ tým, že jej dával drogy, aby bola agresívna. Po domovej prehliadke, policajti z Limenstone County v Alabame tvrdia, že Mickey Paulk držal toto roztomilé zvieratko v klietke u neho doma a kŕmil ju metamfetamínom.

Pri domovej prehliadke našli policajti, teda okrem záhadnej veveričky, aj pervitín, výbavičku na fetovanie a nepriestrelné vesty.

Paulk mal celkom šťastie, nakoľko bol počas razie mimo domu, ale polícia mu aspoň zatkla 37-ročného kamaráta Ronnieho Reynoldsa, ten bol vzatý do väzby, no neskôr ho prepustili na $4.000 kauciu. 

Na Paulka je teraz vydaný zatykač za držanie kontrolovanej látky, nezákonného držania strelnej zbrane a držby drogového vybavenia. Čiže keď ho chytia, má na pár rokov o zábavu postarané.

Pre veveričku má príbeh šťastný koniec. Experti povedali, že je nezákonné držať veveričky ako domácich miláčikov a polícii odporučili, aby ju vypustili naspäť do prírody. Nemohla byť ani testovaná na drogové testy, nakoľko neexistuje žiadny bezpečný spôsob, ako by ste mohli testovať veveričku na perník. 

Bola teda vypustená do prírody a je pravdepodobne čistá až do dnes.

Zdroj

 

 

 

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Najväčšie trapasy Slovákov na verejnosti – skutočné príbehy zo života ľudí č.2

Hra na smartphony „Harry Potter: Wizards Unite“, vychádza už tento týždeň a bude to bomba