in

Muž sa pokúsil zabiť svojho šéfa slinami zakúpenými od pozitívneho pacienta s Covid-19

Majiteľ autosalónu dostal spolu s manželkou policajnú ochranu po tom, čo sa ich mal pokúsil zabiť jeden z ich zamestnancov. Použiť na to mal sliny od pacienta, ktorý bol pozitívne testovaný na Covid-19. Správu priniesol portál The Sun.

Ibrahim Unverdi

Ibrahim Unverdi podal trestné oznámenie, v ktorom uvádza, že zamestnanec, ktorý pre neho pracoval viac ako tri roky, sa ho pokúsil infikovať vírusom. Mal tak urobiť, keď ho prichytili pri krádeži peňazí.

Unverdi celú situáciu vysvetlil: „Ráno v deň incidentu som mu volal ohľadom predaja auta. Keď som dokončil predaj, poprosil som ho, aby peniaze zaniesol do mojej kancelárie. Veril som mu natoľko, že mal aj kľúč od môjho trezoru.“

Údajný páchateľ

„Neskôr som mu viackrát volal a nezdvíhal mi. Odpovedal mi až na druhý deň, že peniaze ukradol, pretože ich bol dĺžny a musel ich vrátiť.“ Okrem toho Unverdi tvrdí, že mu predtým pridal do nápoja sliny pacienta s Covid-19, ktorý však našťastie nevypil.

Sliny mal kúpiť od pacienta, ktorému za ne zaplatil 70 dolárov. Keď sa mu plán s vírusom nepodaril, mal majiteľovi autosalónu poslať správu: „Nepodarilo sa mi zabiť ťa vírusom, nabudúce ti teda strelím do hlavy.” Muž bol obvinený z pokusu o vraždu a aktuálne ho hľadá turecká polícia.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #965 : Narodil som sa v zlom kmeni.

Taxikárska príhoda