in

Muž sa počas novoročných osláv opil a adoptoval si malú kenguru. Zistil to pred mesiacom

Peyton Haag urobil najprospešnejšie opilecké rozhodnutie vôbec – adoptoval si kenguru.

Aj keď Peyton adoptoval Poppyho už na Silvestra, nevedel o tomto fakte niekoľko nasledujúcich mesiacov. „Každý týždeň od 2. januára sa mi automaticky odpočítavalo 5 dolárov z môjho bežného účtu. Bolo to zrovna v tom istom čase, keď sa mi obnovuje veľa služieb, ktoré bežne využívam, a ktoré si vyžadujú mesačné platby (Spotify, Amazon, Netflix, atď.), preto som tým piatim dolárom nevenoval veľa pozornosti. Myslel som si, že sú to nejaké poplatky navyše alebo prípadne nejaká daň za niečo.

Keď si spojil nejaké fakty a zároveň poznámky, ktoré si v ten večer uložil do mobilu, zistil, že si adoptoval malú kenguru. „Bolo to až pred niekoľkými dňami, keď som si všimol, že mi peniaze odchádzajú týždenne a nie mesačne, čo nie je normálne pre predplatné služby (Netflix, Spotify a podobne). Začal som teda pátrať na účte a zistil som, že peniaze odchádzajú nejakej organizácii na ochranu zvierat.

Keď sa Peyton začal zaujímať o akú organizáciu sa jedná, zistil, že nie všetky darované peniaze idú pre adoptované mláďa kengury. Rozhodol sa teda, že toto “predplatné” zruší.

„Po naozaj dlhom pátraní som na svojom študentskom e-maile objavil účtenku. Z tej som zistil, že organizácia dáva tieto peniaze nielen pre adoptovaného Poppyho, ale aj pre iné zvieratá.

Počas toho istého dňa vybral ďalšiu organizáciu, v ktorej začal podporovať ďalšie dve mláďatá kengury. Nakoniec povedal, že počas tej noci si adoptoval kenguru pravdepodobne preto, že sa na ne naviazal počas svojho štúdia v Austrálii

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Úsmev je dar

20 herečiek, ktoré poznáme ako staré dámy, no náš dedko by si ich zamiloval aj za mlada