in

Muž sa po párty zobudil v úplne cudzom dome – dokonca si tam pokojne sám pripravil raňajky

Každé zobudenie po prežúrovanej noci je ťažké. Obzvlášť, keď sa snažíš spomenúť si, čo si robil, koľko peňazí si minul, kde všade si bol a či si niečo nestratil, prípadne nerozbil. Na tohto muža sa však len tak niekto nechytá. Po „ťažkej“ noci sa zobudil v dome niekoho cudzieho a cítil sa tam ako doma – dokonca si tam chcel uvariť rezance.

Zdroj: Facebook

Muž zo Škótska šiel na domovú párty niekde v Glasgowe. Počas párty toho s kamarátmi veľa vypil. Keď sa ráno zobudil na gauči, snažiac sa spomenúť si, čo sa minulú noc dialo, myslel si, že sa nachádza v dome, v ktorom včera žúroval. Z premýšľania ho vytrhla udivená dvojica – majitelia domu. Muž sa viac rozpovedal o svojom príbehu:

„Dvojica sa ma opýtala, kto som. Na to som im hneď odpovedal, že som tu včera v noci žúroval. Zarazila ma ich odpoveď, že sa tam v noci určite nekonala žiadna párty. V tej chvíli som už niečo začal tušiť.“

Muž po párty a majiteľka domu – zdroj: Facebook

Našťastie to mladý párik zobral s úsmevom a nerozhodli sa to riešiť s políciou. Keď sa mladíka pýtali, ako sa do ich domu dostal, povedal: „Keď som šiel späť na párty, omylom som vošiel do domu hneď vedľa, ľahol si na gauč, prikryl sa a spal.“ Okrem toho našli v kuchyni nedokončený hrniec rezancov, z čoho vyplýva, že sa musel v noci pokúšať uvariť si rezance.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

V kuse stresy chudáčisko…

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #130