in

Muž prišiel nahý do autoumyvárky a začal sa sprchovať. Z videa, ktoré to zachytáva, je teraz hit internetu

Za posledné dni obletelo internet video, v ktorom bezpečnostná kamera zachytila muža sprchujúceho sa v autoumyvárke. Na bizarnosť upozornil zahraničný portál Daily Star.

Do samoobslužnej autoumyvárky Parkland’s Car and Dog Wash v Meridan Plains v Austrálii prišiel v nedeľu 16. augusta krátko po polnoci nahý chlapík. Popri tom ako si držal svoj rozkrok zvesil zo steny hadicu a podal ju svojmu kamarátovi. Ten v okamžiku pustil vodu a začal muža sprchovať, zatiaľ čo to všetko nahrával na mobil. Muž popri tom poskakoval všade naokolo a značne sa zabával.

Parklands Car and Dog Wash golden momentsBy popular demand!

Zveřejnil(a) Parkland's Car & Dog Wash dne Čtvrtek 20. srpna 2020

Chlapík však zabudol na jednu dôležitú vec. Z hadice neišla len čistá voda, ale aj zmes chemikálií na čistenie auta. Majiteľ autoumyvárky sa síce potešil virálnej reklame, no zároveň bol z činu dvoch mladíkov pohoršený. O tom, čo sa u neho v noci dialo zistil tak, že na zemi našiel pohodenú hadicu, a tak začal prehľadávať kamerové záznamy: „To, čo urobil, nebolo určite bezpečné. Voda má vysoké pH, ktoré rozpúšťa špinu a vtáčí trus. Našťastie, muž sa až príliš pohyboval, takže senzor zachytil, že niečo nie je v poriadku a zariadenie vypol,“ vyjadril sa majiteľ autoumyvárky Geoff Bowen.

 

Zanechať komentár

avatar

30 fotiek šteniatok nemeckého ovčiaka, ktoré potrebuješ vidieť a tvoj deň bude hneď lepší

“Projekt Príšerky” – profesionálni umelci pretvárajú detské čmáranice na skvelé rozprávkové postavy