in

Muž prišiel do prevádzky KFC drive-thru na koni s vozom. Nechápe, prečo ho odtiaľ vyhodili

Muž, ktorý pravdepodobne uprednostňuje “zelenší” spôsob dopravy, bol vyhodený z rady na KFC drive-thru. Teraz sa cíti byť ponížený a navyše aj naštvaný, pretože nedostal kýblik svojho vytúženého kuraťa. Správu prináša portál Metro.

Ian Bell a jeho kôň Jon Jon, zdroj: SWNS

55-ročný Ian Bell minulý týždeň dostal chuť na kurací kýblik, a tak sa postavil do rady v KFC drive-thru. Neprišiel tam však s autom, ale s koňom a malým vozom. Po chvíľke čakania v rade k nemu prišiel manažér, ktorý mu však oznámil, že bude musieť odísť, nakoľko ohrozuje zdravie a bezpečnosť ostatných zákazníkov.

Ian tvrdí, že tomu jednoducho nerozumie, pretože jeho kôň Jon Jon je podľa neho veľmi dobrý a pokojný: „Kone a vozy tu boli ešte dávno pred autami,“ dodáva. Ian podrobne opísal aj priebeh celej situácie: „Čakal som v rade za niekoľkými autami. Keď som sa už chystal objednať si kurací kýblik, vyšiel manažér a povedal, že na to nemám povolenie. Nemohol som uveriť tomu, čo som počul, pretože som neurobil nič zlé a Jon Jon sa správal veľmi dobre.“

Ian Bell a jeho kôň Jon Jon, zdroj: SWNS

Nakoniec teda musel ísť do prevádzky McDonald’s na Big Mac: „V McDonald’s mi nikto nič nehovoril, len mi normálne podali jedlo,“ uvádza.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Big Sausage Pizza

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #174