in

Muž pricestoval do Amsterdamu a zistil, že jeho ubytovanie je vlastne prepravný kontajner

Tak sa zdá, že aj keď sa pracovníci Airbnb snažia pre svojich klientov zabezpečiť čo najpríjemnejší zážitok z ich pobytu, na internet každú chvíľu pristanú stále absurdnejšie a desivejšie príbehy v ktorých ľudia nemali ani tušenie, čo si vlastne objednali. Preto si poriadne čítajte recenzie, lebo raz môžete skončiť napríklad aj v kontajneri.

Takúto historku môže rozprávať chlapík, ktorý si našiel v Amsterdame pekný, čistý apartmán so súkromnou toaletou za parádny peniaz – £100/noc. Malo to však jeden malý háčik. Tri krát sme s taxikárom prešli okolo kontajnera, keď sme sa snažili nájsť naše ubytovanie. Mysleli sme , že to nemôže byť pravda, no mýlili sme sa. Bola to pravda. Odomkli sme dvere, pozreli do vnútra, zamkli dvere a odišli. Potom sme šli do hotela..“ – povedal oklamaný muž pre holandské spravodajstvo „Ben“.

 

Novinári, zástupcovia Airbnb a dokonca aj okresný manažér, sa snažili vypátrať majiteľa, no bezúspešne. Inzerát bol zo zoznamu vymazaný a hovorca Airbnb vyhlásil, že robia všetko čo je v ich silách, aby sa sa takéto podvodné inzeráty už na ich platforme neobjavovali. Tak teda veľa šťastia…

Zdroj

 

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Keby som sa neudržal tak ochhh

České dráhy si vybrali skutočne nezvyčajný propagačný predmet pre malé deti