Muž pricestoval do Amsterdamu a zistil, že jeho ubytovanie je vlastne prepravný kontajner

Tak sa zdá, že aj keď sa pracovníci Airbnb snažia pre svojich klientov zabezpečiť čo najpríjemnejší zážitok z ich pobytu, na internet každú chvíľu pristanú stále absurdnejšie a desivejšie príbehy v ktorých ľudia nemali ani tušenie, čo si vlastne objednali. Preto si poriadne čítajte recenzie, lebo raz môžete skončiť napríklad aj v kontajneri.

Takúto historku môže rozprávať chlapík, ktorý si našiel v Amsterdame pekný, čistý apartmán so súkromnou toaletou za parádny peniaz – £100/noc. Malo to však jeden malý háčik. Tri krát sme s taxikárom prešli okolo kontajnera, keď sme sa snažili nájsť naše ubytovanie. Mysleli sme , že to nemôže byť pravda, no mýlili sme sa. Bola to pravda. Odomkli sme dvere, pozreli do vnútra, zamkli dvere a odišli. Potom sme šli do hotela..“ – povedal oklamaný muž pre holandské spravodajstvo „Ben“.

 

Novinári, zástupcovia Airbnb a dokonca aj okresný manažér, sa snažili vypátrať majiteľa, no bezúspešne. Inzerát bol zo zoznamu vymazaný a hovorca Airbnb vyhlásil, že robia všetko čo je v ich silách, aby sa sa takéto podvodné inzeráty už na ich platforme neobjavovali. Tak teda veľa šťastia…

Zdroj

 

 

Zanechať komentár

avatar

Keby som sa neudržal tak ochhh

České dráhy si vybrali skutočne nezvyčajný propagačný predmet pre malé deti