in

Modelka posiela svoje nahé fotky každému, kto prispeje na boj proti austrálskym požiarom. Vyzbierala už 1 milión dolárov.

Kaylen Ward je modelka, ktorá sa verejne zaviazala, že pošle svoje nahé fotky každému, kto prispeje aspoň 10 amerických dolárov na boj proti požiarom, ktoré sužujú Austráliu. Za pár dní sa jej podarilo vyzbierať neuveriteľný 1 milión dolárov. Správu prináša portál Buzzfeed News.

Kaylen Ward

Modelka Kaylen Ward zverejnila 3. januára na svojom Twitteri správu, v ktorej informuje, že pošle svoju nahú fotku každému, kto podporí organizácie pomáhajúce v boji proti austrálskym požiarom. Tie trápia Austráliu už dlhšiu dobu a napáchali nielen obrovské materiálne škody, ale ešte väčšie ujmy na životoch zvierat a ľudí.

Pôvodný príspevok (priložené obrázky sú vhodné iba pre osoby staršie ako 18. rokov) si môžeš prezrieť tu

Ak by si chcel aj ty svoju fotku, stačí, ak finančne podporíš (minimálne 10 dolárov) jednu z organizácií, ktoré modelka uviedla vo svojom príspevku na sociálnej sieti Twitter. Potvrdenie o finančnom príspevku, ktoré dostaneš bezprostredne po uhradení príspevku, zašleš do jej súkromnej správy. Potom už len počkáš a môžeš sa “tešiť” zo svojej fotky.

Je ťažké presne uviesť, koľko peňazí sa vyzbieralo, pretože niektorí jedinci si potvrdenie o finančnom príspevku jednoducho sfalšovali a dúfali, že im na to neprídu. Modelka si dokonca kvôli veľkému záujmu musela zabezpečiť malý tím ľudí, ktorí jej pomáha overovať platby a rozposielať fotky fanúšikom.

Jedná sa o naozaj nezvyčajný spôsob vyberania peňazí, no ako sa hovorí, fantázii sa medze nekladú. To platí najmä v prípadoch, ako sú tieto, kedy sa zíde každý cent. A aký je tvoj názor? Presvedčil by ťa takýto “darček” k finančnému príspevku na dobrú vec? Napíš nám do komentára!

Zdroj

 

2
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
rvnPan Fap Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Pan Fap
Pan Fap

Meno do vyhladavaca na pornhube a kuki kuk zadarmo a nie foto ale video fap fap satarmo

rvn
rvn

keď nevieš robiť rukami, ani hlavou použi vagínu

15+ ľudí, ktorí začali nový rok poriadnou dávkou šťastia

Kompilácia o tom, že dievčenský život vôbec nie je prechádzka ružovou záhradou